Energo budownictwo

Firma Energo od ponad 17 lat wykonuje kompleksowe inwestycje budowlane. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że budowa to złożony technicznie, organizacyjnie a przede wszystkim finansowo proces, dlatego szczególny nacisk kierujemy na fachowość i terminowość prowadzonych przez nas prac budowlanych.

Kompleksowe budownictwo Nasi klienci szczególnie cenią sobie komfort inwestowania z odpowiedzialnym i sprawdzonym partnerem. Realizujemy obiekty od koncepcji, poprzez wszelkiego typu formalności przy projektowaniu. Dostarczamy wszystkie wymagane pozwolenia (także pozwolenie na budowę), realizujemy budowę wraz z nadzorem inwestorskim, a po zakończeniu klient otrzymuje pozwolenie użytkowania obiektu. Podczas realizacji projektu szczególną uwagę zwracamy na wszelkie uwagi i uzgodnienia, aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom wszystkich inwestorów. Po przekazaniu obiektu klient otrzymuje klucze wraz z pełną dokumentacją potrzebną do prawidłowego użytkowania inwestycji.

Profesjonalna kadra to wyjątkowy kapitał

Aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom zatrudniamy architektów, projektantów, inżynierów budownictwa i konstrukcji, a naszą pracę wspierają także geologowie i geodeci. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników, pozwala nam realizować inwestycje o wyjątkowo dużych obostrzeniach. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu specjalistycznych placówek służby zdrowia.
Niezawodne zaplecze logistyczne przydaje się przy każdej inwestycji

Funkcjonując na rynku od wielu lat podejmowaliśmy wiele różnych robót budowlanych, ale każda z nich wymaga sprzętu, na który zawsze możemy liczyć. Wiedząc jak wiele zależy od niezawodności urządzeń, od wielu lat systematycznie inwestujemy w rozbudowę własnego zaplecza logistycznego, które spełnia bardzo rygorystyczne wymagania, a jego sprawność techniczna potwierdzana jest licznymi certyfikatami.