Referencje

SZPITAL OPOLE

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH W OPOLU
Pragniemy udzielić referencji firmie ENERGO Jarosław Szczerba za profesjonalne podejście i solidne wykonanie zleconych prac budowlanych.
Wykonana usługa odznaczała się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym.
ASP Kraków

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH
Firma ENERGO Jarosław Szczerba z siedzibą w Bytomiu wykonała prace remontowe w Domu Studenckim ASP im. Jana Matejki w Krakowie przy ul.Kapelanka 24.
Wszystkie prace zostały zrealizowane z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
Planetarium

PLANETARIUM I OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE
Potwierdzamy, że firma ENERGO Jarosław Szczerba wykonała roboty budowlane, które obejmowały przygotowanie i malowanie korytarza pierścienia wokół sali głównej.
MSW Opole

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH W OPOLU
Pragniemy udzielić referencji firmie ENERGO Jarosław Szczerba za profesjonalne podejście i solidne wykonanie zleconych prac budowlanych.
Wykonana usługa odznaczała się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym.
JOFGN Zabrze

JEDNOSTKA OBSŁUGI FINANSOWEJ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI W ZABRZU
Poświadczamy, iż firma ENERGO Jarosław Szczerba zrealizowała zadanie pod nazwą : „Remont budynku tlenowni – Modernizacja źródeł gazów medycznych na terenie Szpitala Miejskiego w Zabrzu przy ul. Zamkowej 4 dla potrzeb „Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka”.
Firma zrealizowała zadanie w terminie, z należytą starannością, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, prace przebiegały sprawnie i szybko.
Dynamic 2013-2014

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.
Z przyjemnością zaświadczamy, że firma ENERGO Jarosław Szczerba wykonała w roku 2013/2014 prace budowlane związane z rozbudową zakładu produkcyjnego o dodatkowe pomieszczenia magazynowo-socjalne o powierzchni 1008 m2.
Żłobki Miejskie Gliwice

ŻŁOBKI MIEJSKIE – Gliwice
Zaświadczamy, że firma ENERGO Jarosław Szczerba wykonała dla nas prace związane ze spełnieniem wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegające na wprowadzeniu rozwiązań technicznych i budowlanych zapewniających bezpieczeństwo pożarowe w zakresie branż : architektura i konstrukcja, instalacja hydrantowa, instalacja elektryczna oraz drogowa.
UM Bytom 7.01.2013

URZĄD MIEJSKI W BYTOMIU
Wydział Administracyjny informuje, że Firma ENERGO Jarosław Szczerba wykonała na rzecz tutejszego urzędu prace remontowe i adaptacyjne części pomieszczeń parteru na pomieszczenia biurowe w budynku przy ul. Smolenia 35.
Zlecone prace zostały wykonane należycie, z dobrą organizacją robót, przy umiejętnym dostosowaniu prac do funkcjonowania tak specyficznej placówki jaką jest Urząd.
ALKAT

ALKAT SP. Z O.O.
Firma ENERGO Jarosław Szczerba zrealizowała dla nas zadanie pn. „Budowa Napełnialni Gazów Medycznych wraz z robotami towarzyszącymi z branży instalacyjnej w Dąbrowie Górniczej”.Firma ENERGO Jarosław Szczerba wykonała prace na najwyższym poziomie dzięki czemu, możemy polecić ją każdemu zleceniodawcy.
MPGK 24.01.2012

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KATOWICACH
Niniejszym pragniemy udzielić referencji firmie ENERGO Jarosław Szczerba za profesjonalne podejście i solidne wykonanie zleconych prac remontowo-budowlanych przy modernizacji toalet w budynku Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Katowicach.
MPGK 18.10.2012

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KATOWICACH
W trakcie realizacji umowy mieliśmy okazję poznać firmę ENERGO z Bytomia od jak najlepszej strony jako firmę, która elastycznie dostosowuje się do potrzeb zamawiającego i proponuje klientowi najwyższy poziom świadczonych usług. Bez wahania możemy zarówno firmę jak i wykonywane przez nią usługi polecić innym zleceniodawcom.
Publiczne Gimnazjum nr 1

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 W TARNOWSKICH GÓRACH
Pragniemy podkreślić, że prace wykonane przez firmę ENERGO cechuje bardzo wysoka jakość oraz terminowość wykonania. Na podkreślenie zasługuje rzetelność wykonawcy i pozytywne nastawienie do uwag Inwestora zgłaszanych podczas prac . Dobra współpraca była możliwa dzięki dużemu, osobistemu zaangażowaniu przedstawicieli i kierownictwa w przebiegu prac.